Zestaw startowy

Tylko u nas znajdziesz

Welcome Book

Dla Gości Wonder Home przygotowaliśmy mapy turystyczne, które przydadzą się podczas wypraw na szlaki lub podczas spacerów po Karpaczu.

W każdym apartamencie znajduje się Welcome Book. Jest to zbiór cennych informacji i wskazówek dedykowanych naszym Gościom. Zawiera on wykaz przydatnych adresów i numerów kontaktowych, szczegółowe opisy atrakcji turystycznych Karpacza i okolic, a także niezbędne wiadomości potrzebne do organizacji relaksu i wypoczynku. Ważnym punktem są też obiekty handlowo-usługowe, które oferują dla Gości Wonder Home specjalne, preferencyjne ceny, zniżki i rabaty.
W apartamentach znajdziemy też specjalnie przygotowane grawerowane tablice, które ułatwiają Gościom logistykę. Wskazują nazwę ulicy i lokalu, dane dostępowe do sieci internetowej, informacje o miejscu parkingowym i szereg innych.

Przygotowane dla Gości
Gadżety
Dla Gości Wonder Home przygotowujemy sezonowo różnego rodzaju gadżety upominkowe.

Znajdziesz u nas magnesy pamiątkowe na lodówkę, pocztówki i uwielbiane przez wszystkich różne rodzaje cukierków. Szczególnie dużym powodzeniem cieszą się nasze firmowe krówki, które błyskawicznie znikają z naszej recepcji.

Apartamenty Wonder Home
Małe rzeczy, które robią różnicę
Upominki
Tylko w Wonder Home
Zestawy startowe i wyposażenie

Zaopatrzyliśmy nasze apartamenty w zestawy kawy i herbaty a także niezbędnych przypraw, takich jak sól i pieprz. W każdym apartamencie znajduje się kuchnia lub aneks kuchenny, w którym wyposażenie pozwala na wygodne przygotowanie własnych posiłków oraz na ich konsumpcję.
Do dyspozycji Gości pozostają garnki, patelnie, zastawy stołowe, sztućce oraz szklanki. Na kuchennym zlewie pozostawiamy mydło, płyn do naczyń, gąbeczkę i ściereczkę do mycia. Dodatkowo w apartamencie znajdą Państwo ręcznik papierowy i materiałowy, worki na śmieci, tabletki do zmywarki a nawet papier do pieczenia.

undocrosscross-circle