Zobacz, gdzie otrzymasz rabat z naszą kartą
Zdobądź Rabat
Karta rabatowa
Mamy dla Ciebie coś ekstra! Doceniamy bardzo, że wybrałeś  Apartamenty Wonder Home. Dlatego jako nasz Gość  możesz korzystać z preferencyjnych cen w większości znaczących punktów gastronomicznych, handlowych. rozrywki i kultury.  Odbierz w recepcji przygotowaną dla Ciebie kartę rabatową. 

15 % rabatu na jednodniowe wycieczki. Biuro Turystyczne VIP TRAVEL zajmuje się organizowaniem wycieczek jednodniowych z Karpacza do PRAGI, SKALNEGO MIASTA, DREZNA, WIEDNIA, MORAWSKIEGO KRASU, parku ZOO SAFARI i wielu innych miejsc. Wyjazdy GONDOLĄ NA ŚNIEŻKĘ i do Browaru Trautenberk odbywają się codziennie! Zapraszamy!

Tel. 502-251-756, 799-01-01-02

www.wycieczkijednodniowe.eu

Transport i wycieczki
Biuro Turystyczne Vip Travel

Biuro Turystyczne "BAKAR" zajmuje się kompleksową organizacją imprez turystycznych -zarówno w kraju jak i za granicą: wycieczki, zwiedzanie, transport.

Biuro  mieści się w centrum Karpacza, przy ulicy Konstytucji 3-go Maja 39a przy deptaku miejskim. Zapraszamy!

Tel. 75 76 18 660

 

Transport i wycieczki
Biuro Turystyczne Bakar

10% rabatu na wypożyczanie nart i snowboardów. W ofercie wypożyczalni nart znajdziecie Państwo najnowszy sprzęt wiodących producentów. Co roku oferta jest wzbogacana i uaktualniana o najnowsze modele nart i snowboardów.

tel. 510 209 648

szkolanarciarstwa-wakor.pl

Szkoła narciarstwa i wypożyczalnia
Ski Sport Wakor

10% rabatu na dania z karty w restauracji Dwór Liczyrzepy - tylko ze specjalnym zaproszeniem, które otrzymasz w biurze. Niespotykana aranżacja wnętrz oraz wyśmienite, regionalne potrawy na bazie lokalnych produktów wprowadzą Cię w bajkowy świat Ducha Gór. Zapraszamy!

tel.75 761 93 37

www.dworliczyrzepy.pl

Restauracja
Restauracja Dwór Liczyrzepy

15% rabatu przy zakupie karnetów narciarskich w największym ośrodku narciarskim w Karpaczu. Znajduje się tu 9 km dośnieżanych nartostrad o różnym poziomie trudności, pięć wyciągów narciarskich i dwie krzesełkowe kolejki linowe. Zapraszamy!

tel. 506 189 350

www.karpaczskiarena.pl

Narty
Karpacz Ski Arena

10% rabatu na usługi w najlepszym Salonie Kosmetycznym w Karpaczu - Babor Instytut Kosmetyczny, przy ul. Obrońców Pokoju 1D/1U. Szeroki wachlarz zabiegów oczyszczających, odmładzających i odchudzających. Wszystko z użyciem kosmetyków Babor.

Zapraszamy!

tel. 607 592 038

www.karpaczspa.com

Instytut Kosmetyczny
Babor

10% rabatu na zwiedzanie huty Julia z przewodnikiem oraz 20% rabatu na zwiedzanie Krystalium. Zapraszamy!

tel. 75 761 24 13

hutajulia.com

Tradycyjne rzemiosło
Huta Julia

10 % rabatu na jednodniowe wycieczki między innymi do Pragi, Skalnego Miasta i Drezna. Zwiedzający korzystają z nowoczesnych zestawów głośnikowych TOUR GUIDE. Świetne warunki podróży, wygodne autokary, godziny wyjazdów zaplanowane z myślą o uczestnikach wycieczki. Zapraszamy!

tel. 796 780 516

www.btzielonadolina.pl

Transport i wycieczki
Biuro Turystyczne Zielona Dolina

10% rabatu na wycieczkę jednodniową obejmującą zwiedzanie magicznej trasy turystycznej.

tel. 538 715 100, 780 161 191

www.kopalniapodgorze.pl

Zwiedzanie
Kopalnia Podgórze w Kowarach

10 % rabatu na dania z karty w restauracji Staniszówka. To wyjątkowe miejsce, gdzie na jednym talerzu tradycyjna polska kuchnia łączy się z nowoczesnością. O smaku decydują starannie dobrane świeże produkty oraz dbałość o najwyższą jakość potraw. Zapraszamy!

tel. 600 157 310

Restauracja
Restauracja Staniszówka

Przewóz gości spod apartamentu prosto pod wyciąg narciarski. Ubierz odzież oraz buty narciarskie, zabierz ze sobą cały sprzęt i nie trać czasu na zbędne przebieranie się na stoku. Przy minimum 4 osobach cena za przejazd wynosi 5 zł/os. Zapraszamy!

tel. 881 445 544

Transport i wycieczki
Ski Bus Winterpol Biały Jar

10 % rabatu na wejście do muzeum. Co byście powiedzieli, gdyby muzeum nie było nudne, gdyby nawet 4-latki zapamiętywały ciekawe informacje? Co byście powiedzieli, gdyby 450 milionów lat historii zmieścić w jednej godzinie? Zapraszamy!

tel. 504 003 564

muzeumkarkonoszy.pl

Dla dzieci
Multimedialne Muzeum Karkonoszy

10% rabatu na wejście do Świata Kolejek. Zapraszamy do wyjątkowego miejsca pełnego niesamowitej rozrywki dla całej rodziny. Świat Kolejek to atrakcja, w której można zobaczyć nie tylko miniaturowy Świat ale także spotkać bohaterów ze znanych bajek i filmów. Zapraszamy!

tel. 797 622 333

www.swiatkolejek.pl

Dla dzieci
Świat Kolejek

10% rabatu na wycieczki zagraniczne i krajowe. W ofercie m.in. Wiedeń, Praga, Morawski Kras czy Saksońska Szwajcaria. Bogate programy zwiedzania, profesjonalni przewodnicy, oprowadzanie z wykorzystaniem zestawów tour guide. Zapraszamy!

tel. 75 761 98 54

www.btsudety.com.pl

Transport i wycieczki
Biuro Turystyczne Sudety

10 % rabatu na przewóz osób zarówno na teranie Karpacza jak i poza miastem. We flocie samochodowej znajdują się busy 9 os.,vany 7 os. oraz samochody osobowe. Zapraszamy!

tel. 881 445 544

Transport i wycieczki
Halo Taxi Karpacz

10 % rabatu na zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała oraz masaże. Pozwól zabrać się fali relaksu w podróż aromatów, ciepła świec i leczniczego dotyku. Nie masz czasu na SPA? To nic. Przyjedziemy do Ciebie. Zapraszamy!

tel. 605 351 030

Spa
Fresca - mobilne studio SPA

10% rabatu na skoki z Dream Jump Karkonosze. Najbardziej ekstremalna atrakcja Sudetów - skok ze 100 metrowej wieży pod Karpaczem i wspaniałe widoki. Tych emocji nie da się opisać- musisz przeżyć to sam! Zapraszamy!

tel. 881 420 320

www.100metrow.pl

Adrenalina
Dream Jump Karkonosze

10% rabatu na dania z karty w restauracji Chata Karkonoska. Restauracja serwuje wyszukane dania kuchni polskiej. Dodatkowym atutem, jest oryginalny piec, gdzie na oczach gości wypiekany jest chleb według starodawnej receptury. W piątki oraz soboty organizowane są taneczne imprezy z DJ. Zapraszamy!

tel. 75 761 82 77

chata.hotel.com.pl

Restauracja
Chata Karkonoska

5% rabatu na zakupy w butiku odzieżowym. W sprzedaży ubrania z luksusowych kolekcji włoskich firm. Dodatkowo kolekcje polskie, na każdą kieszeń. Zapraszamy!

tel. 695 545 294

Butik
Alter Ego

5% rabatu na zakupy w butiku z markowymi ciuchami. W sprzedaży kolekcje włoskie, luksusowe i eksluzywne, a także inna odzież na każdą kieszeń. Modny zakątek. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zapraszamy!

instagram.com/butikcloe

Butik
Cloé Fashion
undocrosscross-circle